Vítejte na stránkách Components-Mart.com
čeština

Zvolte jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
zrušení
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
domů > Aplikace > Ochrana dat & Řešení zabezpečení dat
horké ZnačkyVíce
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Ochrana dat & Řešení zabezpečení datového centra

Bezpečnostní. Výkon. Škálovatelnost. Spolehlivost.

Zabezpečení síťové infrastruktury a systémů pro ukládání dat je kritické, nyní více než kdy jindy. Řešení IO a RAID společnosti Microsemi zahrnující šifrování dat založené na řídících jednotkách (CBE) a bezpečná zaváděcí FPGA poskytují architektům datových center nejbezpečnější a nejspolehlivější serverovou a ukládací infrastrukturu. 

Společnost Microsemi nabízí špičkové portfolio, včetně řešení důvěryhodnosti systému s našimi bezpečnými zaváděcími řešeními FGPA a robustními řešeními pro ochranu a ochranu dat pro data v pohybu, data v provozu a data v klidu v prostředích datových center. Naše portfolio technologií zjednodušuje čas a cestu k trhu s řešeními přizpůsobenými jedinečnému zabezpečení, platformě, výkonu a obchodním požadavkům organizace. 

Šifrování dat založené na řadiči

Smart Storage Solutions for Data Center | MicrosemiMicrosemi je osvědčený vůdce v šifrování založeném na regulátorech s milníky, které se datují od roku 2008, kdy jsme představili průmyslové řešení pro šifrování založené na řadičích pro datová centra. Od té doby jsme dodali několik inovací v oblasti křemíku a řešení a průmyslu, jako je inteligentní podpora šifrovacího šifrování v RAID, spolu s prvním vysokým počtem portů 12 Gb / s SAS ROC se šifrováním a prvním průmyslovým šifrováním HBA.

Microsemi dnes nabízí šifrování založené na řídicích jednotkách na platformě Smart Storage (maxCrypto) pro serverový trh  a na Platformu Tachyon (storClad) pro trh Storage Systems.

Vedle nižší spotřeby energie a nižšího TCO, šifrování založené na řadičích nabízí několik výhod oproti šifrování založené na jednotkách, včetně:

 • Architektonické výhody:  Podporuje všechna média SAS nebo SATA (HDD, SSD) včetně starších zařízení. Technologie CBE společnosti Microsemi umožňuje stovky unikátních klíčů na jednotku (tisíce klíčů na server), což umožňuje flexibilnější případy použití, jako je okamžité odstranění uživatele v aplikacích s více nájemníky. Řešení CBE společnosti Microsemi se zabývá také bezpečnostními otvory tím, že zajistí, že 100% dat na jednotce může být zašifrováno, stejně jako všechna data mezi jednotkou a řadičem a také údaje v mezipaměti řadiče RAID. Šifrování založené na řadičích je navíc nezávislé na operačním systému a testování shody lze dosáhnout na úrovni adaptéru pro více typů konfigurace.
 • Škálovatelnost: Použití přístupu založeného na řadičích pro šifrování dat přináší maximum v škálovatelných řešeních Enterprise. Schopnost běžícím linkou chrání výkon datového centra. Správa místních nebo vzdálených klíčů zajišťuje zabezpečení dat v klidu s 256bitovým šifrováním XTS-AES a dodržováním předpisů FIPS 140-2.
 • Provozní výhody: Šifrování dat založené na řídicích jednotce nevyžaduje, aby byl spravovaný, kvalifikovaný a podporovaný speciální disk SKU. Všechny standardní nástroje pro správu fungují v našich šifrovacích řešeních založených na řadičích.

 

Řešení bezpečného zavádění datových center

Zatímco robustní bezpečnostní opatření k ochraně dat v pohybu, data v užívání a data v klidu jsou zásadní pro zabezpečení vestavěných systémů, je stejně důležité vytvořit kořen důvěryhodnosti hardwaru. V datovém centru přidání zabezpečeného bootovacího FPGA do řídicího procesoru poskytuje prostředky k zajištění autenticity podkladové platformy, bezpečně spravovat klíče a poskytovat silná protiopatření proti ochraně proti neoprávněnému fyzickému přístupu a zpětnému inženýrství. 

Microsemi je lídrem v oblasti zabezpečení vestavěných systémů a řešení inteligentních úložišť, s historií vedoucího postavení na trhu v oblasti šifrování dat založených na řídicích jednotkách a kompletní portfolio založené na sjednoceném zásobníku. Projděte si naše bezpečná zaváděcí řešení pro datová centra.

 

Osvědčená technologická řešení

Řešení ochrany dat a zabezpečení pro datová centra

Vycházíme z našeho vedoucího postavení v oblasti technologií, inovativní polovodičové a softwarové řešení společnosti Microsemi pro infrastrukturu datového centra zvyšují výkon a umožňují služby nové generace, které transformují sítě, které se připojují, ukládají a pohybují velké údaje.

Řídicí jednotky SAS / SATA a NVMe s vysokou hustotou, vysokou výkonností a nízkou spotřebou umožňují rozlišovat objemová nebo rychlostní úložná řešení datového centra. 

Jednotky Flashtec NVRAM jsou řešení PCI-Express® NVRAM založené na nejmodernějším řadiči NVMe na trhu. Tato rodina poskytuje novou úroveň výkonu hierarchie paměti / úložišť, která nasměruje OEM zařízení pro ukládání dat, cloudové aplikace a poskytovatele služeb do doby paměťové třídy.

Tkaniny Microsemi SAS, PCIe a Ethernet umožňují škálovatelnost extrémního systému ukládání dat. Naše tkaniny se nacházejí v předních rackových architekturách, kde rozdělení médií a zdrojů CPU vytváří vysoce optimalizované návrhy.

 MicroSemi Adaptec SAS / SATA hostitelské sběrnicové adaptéry jsou ideálním řešením pro serverové úložné systémy, které vyžadují maximální šířku pásma a I / O konektivitu, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost. Naše adaptéry SAS / SATA RAID splňují požadavky na ukládání dat od vstupních úrovní až po nejvýkonnější transakční databázové aplikace a naše rozšiřující karty SAS nabízejí škálovatelnou možnost připojení / rozšiřování pro další jednotky, pokud jsou používány ve spojení s adaptérem SAS RAID nebo SAS HBA.

Ovladače Flashtec NVMe mají šifrovací stroje XTS-AES a funkce pro správu klíčů (AES Key Unwrap, TRNG), které umožňují šifrování založené na řídicích jednotkách (CBE) nebo řešení SED (self-encryption drive) pro šifrování dat v klidu. Naše bezpečné zaváděcí FGPA zajišťují bezpečný zavaděč pro holé kovové nebo virtualizované prostředí. MACsec PHY se používají pro šifrování síťových aplikací typu end-to-end.

Naše osvědčená technologická řešení podporují software definované úložiště (SDS), synchronní replikaci, časové razítko nebo síťovou analýzu (detekce mikroburstů).