Vítejte na stránkách Components-Mart.com
čeština

Zvolte jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
zrušení
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
domů > Aplikace > Přeprava
horké ZnačkyVíce
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Přeprava

Systémová řešení pro infrastrukturu propojené dopravní sítě

Systems Solutions for Connected Transportation Network Infrastructure | MicrosemiZvýšená mobilita, bezpečnost a přizpůsobivost podmínkám v reálném čase na letištích, námořních přístavech, železniční a hromadné dopravě - propojení a technologický pokrok umožňují připojeným dopravním sítím více než kdykoli předtím zlepšit zkušenosti a bezpečnost cestujících.

Pro zlepšení situačního povědomí o robustnější bezpečnosti a zabezpečení davu se tranzitní orgány často spoléhají na IP kamery jako součást svých celkových bezpečnostních systémů. Přístupové body WLAN také obohacují zkušenost cestujících s vysokou hustotou Wi-Fi a LTE konektivitou, a to jak na palubě tak i uvnitř tranzitních terminálů. Společnost Microsemi nabízí několik systémů Power over Ethernet (PoE), které podporují bezpečnou vnitřní i venkovní instalaci dohledových a komunikačních zařízení vyžadujících až 60 W napájení. Systémy IP pro sledování videa se rovněž opírají o přesné a přesné synchronizaci časování sítě, které umožňuje distribuovat síťový čas kamerám IP distribuovaným na celém webu. Microsemi je lídrem v serverech Network Time Protocol (NTP), které se připojují k různým možným zdrojům synchronizace, včetně GPS vstupů, s cílem přesně distribuovat časování pomocí protokolu NTP.

Pro poskytovatele služeb, kteří chtějí zvýšit kapacitu a pokrytí sítě, aby poskytli pokročilé bezdrátové služby pro hotspoty v tranzitních zařízeních, nabízí společnost Microsemi kompletní systémy časování pro síťovou synchronizaci času a přesné časové značení napříč distribuovanými systémy. Řešení časů a synchronizace společnosti Microsemi umožňují scénářům pro nasazení bezdrátových sítí uvnitř a v exteriéru v tranzitních zařízeních a jsou ideální pro mnoho aplikací, včetně malých buněk pro pokrytí vysokou hustotou LTE a bezdrátové backhaul.

Přesný přesný čas hraje podobně důležitou roli i v dalších segmentech odvětví dopravy. Společnosti veřejné dopravy, společnosti zabývající se dodávkou balíčků, letecké společnosti atd. Musí zajistit, aby jejich rozšířené sítě měly správný čas, aby bylo možné přesně určit odchylky od plánu, aby správci mohli provádět nápravná opatření a aby byly zachovány přesné záznamy, potřebné pro účely regulace nebo zlepšování procesu. Microsemi SyncServers® a karty sběrnice se softwarem ovladače poskytují přesnost a robustnost potřebnou k zajištění přesného časového razítka, které s určitostí přesně určuje, kdy autobus dosáhl milníku nebo byl dodán balíček. Přesné a robustní časování sítě umožňuje lepší rozhodování o zlepšení výkonu dopravního systému a zajištění pozitivní zkušenosti cestujících.

Prozkoumejte naše systémová řešení pro infrastrukturu propojené dopravní sítě:

 • NTP a PTP servery
 • Integrované velkovévodství
 • Síťové servery / servery NTP
 • PoE systémy


Microsemi je inovátor Power over Ethernet, který od roku 1998 dodává IO a systémy PoE a je hlavním zdrojem standardů IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae a HDBaseT. Přesná časová řešení Microsemi také nastavují světový standard pro čas. Naše řešení načasování a synchronizace pro generování, distribuci a použití přesného a přesného času jsou používány po celém světě v mnoha průmyslových odvětvích, včetně komunikací, letectví / obrany, IT infrastruktury a metrologie. S pokročilými technologiemi Microsemi pro energetická účinnost a časová přesnost, můžeme vám pomoci vytvořit spolehlivější a bezpečnější sítě a systémy, které uspokojí nejnáročnější aplikace spojené s přepravní sítí.