Vítejte na stránkách Components-Mart.com
čeština

Zvolte jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
zrušení
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
domů > Podmínky použití
horké ZnačkyVíce
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Podmínky použití

Components-Mart.com Podmínky použití:


Tato dohoda uvádí podrobnosti o podmínkách www.Components-Mart.com, pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

Přečtěte si prosím tento termín užívání a prohlášení o ochraně osobních údajů pečlivě předtím, než jste se zaregistrovali na stránce Components-Mart.com.once, že jste se úspěšně zaregistrovali, jste si přečetli, souhlasili a přijali všechny smluvní podmínky týkající se používání a prohlášení o ochraně osobních údajů. zveřejníme aktualizovanou verzi na stránkách Components-Mart.com, pokud změníme toto prohlášení. veškerý obsah dohody vstoupí v platnost dnem zveřejnění. pokud nesouhlasíte s touto revizí, musíte ukončit vztah se společností Components-Mart.com.

1, REGISTRACE UŽIVATELE:

1), Kvalifikace uživatele:
Všichni uživatelé Components-Mart.com musí být společnost nebo jednotlivec, kteří mohou podle zákona podepsat smlouvu o právním závazku. Nepoužívejte naši službu, pokud nejste kvalifikovaní. Nemůžete přenést ani prodat svůj účet Components-Mart.com. Components-Mart.com si vyhrazuje právo pozastavit nebo ukončit váš účet podle svých přání.
2), Materiálové písmo:
Všichni uživatelé musí poskytnout společnosti COMPONENTS-CENTER.COM skutečné a platné osobní údaje, aby se zajistila normální činnost. Pokud dojde ke změnám, okamžitě informujte a aktualizujte Components-Mart.com.
Všichni uživatelé Components-Mart.com souhlasí s přijímáním e-mailů a zpráv od partnerů Components-Mart.com nebo Components-Mart.com.

2, SOUKROMÍ:

Components-Mart.com má prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů, které platí pro všechny uživatele včetně uživatelské smlouvy. Měli byste si přečíst a přijmout prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů, abyste při registraci používali komponenty Components-Mart.com a budete v období Components-Mart podléhat pravidlům (a Components-Mart.com jakékoliv aktualizované verzi prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů). com uživatelů.
 • 1), Před schválením, o všech uživatelských informacích, skutečné jméno, adresa, e-mailová adresa, kontaktní informace atd. Součásti-Mart.com nebudou použity k jiným účelům.
 • 2) Používejte neosobní informace. Components-Mart.com shromažďuje neveřejné informace prostřednictvím adresy IP, včetně vlastností Prohlížeče, typu operačního systému, názvu domény poskytovatele, který poskytuje přístupové služby atd. Pro optimalizaci stránky obrazovky počítače. Components-Mart.com také vytváří statistiky toku uživatelů a zlepšuje správu a službu shromažďováním výše uvedených informací.
 • 3), Ochrana osobních dat. Components-Mart.com bude chránit vaše osobní údaje pomocí bezpečného zařízení pro ovládání serveru.
 • 4), Zveřejnění a omezení osobních údajů. Společnost Components-Mart.com poskytne informace o osobních údajích podle požadavku na oddělení legálního provozu nebo s ohledem na účel veřejné bezpečnosti, když vláda askComponents-Mart.com zveřejní informace o osobních údajích v souladu se zákonnými postupy. Společnost Components-Mart.com nenesou za takových okolností žádnou odpovědnost. Při splnění následujících podmínek společnost Components-Mart.com použije osobní údaje nad rámec nezbytného rozsahu: Již jsme dostali souhlas a příslušné zákony a postupy požadují od Components-Mart.com, aby poskytli uživatelům údaje o datu.

3, OBCHOD:

Všichni uživatelé při nákupu musí splňovat následující podmínky:
 • 1), uživatelé musí dodržovat všechny platné zákony, předpisy, pravidla a místní zákony při používání služby a nákupu Components-Mart.com. Také je nutné dodržovat tato podmínky používání a prohlášení o ochraně osobních údajů včetně všech podmínek a pravidel výše uvedených dokumentů.
 • 2), jste povinni při nákupu dokončit transakci se společností Components-Mart.com, s výjimkou zakázaných obchodních podmínek a zákonů. Po zadání objednávek přijmete v popisu zboží omezené podmínky, pokud jsou tyto obchodní podmínky legální a na základě této smlouvy.
 • 3), Reklama, ceník a výpisy na Components-Mart.com nejsou nabídkou. Máme právo si připomínat informace z jedné strany, když Components-Mart.com zjistí, že čísla dílů a PO jsou zjevně nesprávné nebo nejsou na skladě. Components-Mart.com si vyhrazuje právo zakoupit množství omezení. Při zadávání objednávky také potvrzujete, že jste v zákonem věku koupit tento výrobek a jste odpovědní za pravost všech informací, které jste uvedli v objednávce.
 • 4) Ceny a dostupnost produktu budou uvedeny na webu. Tento druh informací bude aktualizován kdykoli bez oznámení. Dodací poplatek bude uhrazen jinak podle různých způsobů dopravy, které si vyberete. V případě nehod, např. Dodavatele zvýšené ceny, změny DPH nebo chyby systému Components-Mart.com, všechny důvody způsobí revizi ceny po potvrzení objednávky, Components-Mart.com vám pošle e-mail nebo zavolá na oznámení těchto informací, můžete rozhodnout, zda chcete zrušit objednávku, nebo ne.

4, KVALITA A PO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB:

1), podívejte se na poprodejní servis.
2), Kvalita produktů.
Produkty Components-Mart.com budou přísně dodržovat vládní a profesionální standardy. Pokud bez předchozích standardů budeme provádět podle standardu výrobce, mohou zákazníci bez souvislostí s výše uvedenými standardy projednat a rozhodnout mezi Components-Mart.com. Jakýkoli problém s kvalitou nebo mimo standardy produktů, mohou uživatelé požádat o návrat nebo výměnu.

5, BEZPEČNOST WEBOVÝCH STRÁNEK:

Budete souhlasit s tím, že nemůžete vstoupit na webové stránky jakýmkoli druhem robota, software Spider nebo Refresh pro jakýkoli účel bez povolení Components-Mart.com v písemné podobě.
Kromě toho souhlasíte s tím, že:
 • 1), Jakékoli nepřiměřené chování a disproporcionální chování, které mohou přetížit webovou stránku Components-Mart.com s určením (podle rozhodnutí společnosti Components-Mart.com).
 • 2) Bez souhlasu společnosti Components-Mart.com, změňte, kopírujte, přenášejte, dělejte odvozené díla, distribuujte nebo podívejme na webové stránky (kromě vašich soukromých informací).
 • 3), zasahujte nebo se pokuste zasahovat do běžného provozu webové stránky nebo jakéhokoli zpracování akcí na webu.
 • 4) Používejte jakýkoli obsah, který je podle souvisejících zákonů a pravidel zakázán.
 • 5) Použijte libovolný virus, trojský kůň, červový virus, časová bomba, zrušení robotů, velikonoční vajíčko, spyware nebo jiný počítačový program, který může poškodit, revidovat, odstranit, nebo osobní informace.

6, PROHLÁŠENÍ O PRÁVECH DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ:

Autorské právo, patent, ochranná známka, obchodní tajemství a veškerá práva nabízená společností Components-Mart.com patří do Components-Mart.com. bez souhlasu ComponentsMart.com, někdo nebo člen může ¡¯ t stáhnout, kopírovat, přenos, revidovat a upravovat. V opačném případě nese veškerou právní odpovědnost. Components-Mart.com vlastní právo na paměť datového serveru Components-Mart.com, když uživatel tuto službu využívá.

7, ODPOVĚDNOST:

Společnost Components-Mart.com je zodpovědná za to, že nabízí technickou podporu, ujistěte se, že webové stránky jsou v provozním stavu, zkuste se vyhnout přerušení služby nebo časový limit přerušení v co nejkratším čase, ujistěte se, že uživatel může bez problémů jednat na internetu. Ale v důsledku vyšší moci nebo jiných důvodů nemůže ovládat, způsobit havárii nebo nefunkčnost webu, vést ke ztrátě záznamů, zpráv nebo informací, Components-Mart.com je nezodpovědnost: a jakýkoli uživatel nabízí chybné nebo nedokončené a výsledky falešných informací, které nemohou využívat službu Components-Mart.com nebo trpět jinými ztrátami, Components-Mart.com je nezodpovědnost.

8, OTHERS

Tato dohoda se ve všech ohledech řídí právními předpisy Hongkongu. Tyto webové stránky jsou všichni uživatelé neodvolatelně držitelem Components-Mart.com, který se nachází v jurisdikci soudu a vyššího soudu. Ustanovení této smlouvy jsou oddělitelná. Pokud se některá ustanovení této smlouvy považují za neplatná nebo nevymahatelná, může být ustanovení zrušeno a zbývající ustanovení budou provedena.